Co zrobić aby zostać Aniołem.

                 Przede wszystkim należy zgłosić swoją osobę do naszej bazy Aniołów. 

   Zgłoszenie można wysłać emailem na adres aniolowie@szturmujemyniebo.pl lub poprzez sms 884 788 453. Należy podać swoje imię oraz miejsce zamieszkania(miasto i województwo) pozwoli nam to na stworzenie mapy aniołów. Możesz również zgłosić się poprzez formularz umieszczony poniżej. Pamiętaj aby podać swojego emaila a najlepiej nr telefonu. Pozowi to nam na szybki kontakt np. w przypadku jakieś pilnej interwencji-szturmu na niebo.

  Anioł, który zgłosi swoją osobę tym samym decyduje się na odmawianie codziennie 3x Zdrowaś Maryjo lub 7x Ojcze Nasz w intencji dzieci nam poleconych. Oczywiście poza tymi modlitwami każdy może dołączyć swoją ulubioną modlitwę.

 Zapewniamy, że nr telefonu czy adres email nie będzie w żaden inny sposób wykorzystywany jak tylko w celu kontaktu  portalu z Aniołem.

  Sms"emAnioł otrzyma od nas potwierdzenie zgłoszenia oraz będzie informowany o potrzebie nagłego szturmu do nieba za jakieś dziecko które w danej chwili potrzebuje modlitwy.

Nasze dzieci

List

List 2

Błogosławieństwo

św. Michale Archaniele broń nas

Święty Michale Archaniele, broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obro­ną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy; a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.