Nasze Akcje

 

 

 

 

Mamy dla każdego chętnego gadżet na auto lub ... na gitarę. Naklejkę z logo szturmujemyniebo.pl

Chętnych prosimy o wysłanie swojego adresu dostawy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Naklejki i dostawa gratis

 


 

W nowym roku pragniemy na sam początek ruszyć z kolejną akcją pod nazwą " Akcja jak z obrazka"

Obrazki ze św. Dominikiem Savio na początek zostaną rozdane w ilości 2000 szt. W parafiach, więzieniach, szpitalach.

Pragniemy w ten sposób zachęcić do przyłączenia się do dzieła modlitwy szturmujemy niebo. Jeśli chcecie rodać obrazki u siebie piszcie na adres redakcji.

 

 

 


 

Kochani przygotowaliśmy pierwszą Akcję. Plakaty oraz ulotki zostały przygotowane w celu zachęcenia do dodawania intencji oraz do szukania Aniołów. 

Plakaty i ulotki zostaną dostarczone do najwiekszych szpitali w Polsce. Jeśli w miejscu Twojego zamieszkania znajduje się szpital dziecięcy i chciałbyś nam pomóc napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ulotka 1

ulotka 2

Nasze dzieci

List

List 2

Błogosławieństwo

św. Michale Archaniele broń nas

Święty Michale Archaniele, broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obro­ną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy; a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

images 01 images01