Prześlij do nas swoją intencję.

         Może to być prośba o zdrowie dziecka którego życie jest zagożone, w intencji dziecka poczętego lub dziecka które jest ciężko chore, przebywa w szpitalu, oczekujecie ważnych wyników laboratoryjnych, lub Twoje dziecko czeka operacja. Podaj imię dziecka oraz swój adres email lub nr telefonu. Potrzebne to jest abyśmy mogli informować Cię o naszych działaniach w intencji Twojego dziecka.

     Pamiętaj, że nasi Aniołowie będą każdego dznia modlić się w intencji Twojego dziecka. Raz w miesiącu odprawiona zostanie msza święta(o terminie będziemy informować na naszym portalu).

     Prosimy Cię abyś wrócił z informacją zwrotną do nas. Poinformuj nas o stanie zdrowia Twojego dziecka. Jest to bardzo potrzebne. Twoja informacja może dodać wiary i nadziei innym rodzicom.

    Trwając w modlitwie Redakcja  

    

 
 
 

Maszpozostało znaków.

Wpisz kod ochronny:
...

 

Nasze dzieci

List

List 2

Błogosławieństwo

św. Michale Archaniele broń nas

Święty Michale Archaniele, broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obro­ną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy; a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

images 01 images01